ישיבת מזכירות העמותה – 31 דצמ' 2012 – סיכום

 1. ב-31 בדצמ' 2012 התקיימה ישיבה של הועד המנהל של העמותה, באולם דיונים של חברת נוברטיס.
 2. בדיון השתתפו : עמיר כרמין, אלכס מויססקו, דני נוימן, גרשון קליימן, דני עולמי, קותי נבון, ריקי נבון, עמי אריאלי, יעל פרידלר, ורדה טל, פסח מאור, אפרת בר-גיורא, יהודית רז, שושי אורון, דני מרקו, ליאורה מרקו, תמי חדשי, רחל גולדנברג, נאוה צוריאל, אבי הורביץ, מ. רסלר (? ) וורדה לונברג.
 3. רשמה : ורדה לונברג.
 4. נושאים שנדונו :
  • סכום תכנית העבודה לשנת 2012 אל מול ביצוע.
  • הצגה ראשונית של ההצעה לתכנית עבודה 2013.

פעילות 2012 הוצגה ע"י אלכס. להלן עיקרה :

 1. פרוייקט קשר חוץ– נסיון להגיע למירב החולים בארץ. באמצעות פיילוט במרכז להפרעות תנועה בחיפה הועברו 700 מעטפות ובהן פליירים של העמותה לחולים. כמו כן נחתם הסכם עם ארגון בתי האבות הארצי והועברו אליו 4600 מעטפות שחולקו בנוב' 2012. החלה פעילות מול ועדי עובדים ו-330 מעטפות הועברו למכון התקנים. סה"כ חולקו כ-6000 מעטפות. מספר התגובות שהתקבלו הינו מאכזב.
 2. פרוייקט הקו החם – נולד כפועל יוצא מפרוייקט קשר-חוץ.
 3. גיוס משאבים – נחתם הסכם עם חברת PAY-CALL (ניתן לתרום 10 או 50 ש"ח באמצעות פני טלפונית). הופסק הקשר עם פלאטק. הנסיון לגייס משאבים באמצעות מתנדבים נכשל. לפני כחודש וחצי נחתם הסכם עם חברה העוסקת בנושא. אמורים להתבצע 120 פניות לקרנות במשך שנה. התקווה שנצליח לגייס סכום כסף גדול יותר מבשנים עברו. לאחר קבלת התרומה, החברה תקבל אחוזים ע"פ החוזה שנחתם עימה. בארץ אנו יכולים לגייס תרומות מחברות כרצוננו עלינו לעדכן את החברה ע"מ שלא תתבצע פניה כפולה. גיוס כספים מרשויות מקומיות – אין מי שיעשה את העבודה.
 4. ערב ההתרמה – ב- 2012 הרווח מהערב היה 87000 ש"ח. ב-2013 ערב ההתרמה יערך ב-9 במרץ. יש אולם ואומנים. ההזמנות הינן תרומה של החברה המדפיסה.
 5. סניפים – קיימנו מדי חודשיים מפגש של ראשי סניפים ופעילים. המסגרת מסייעת להפצת הפרוייקטים וחילופי דעות ורעיונות. נפתחו סניפים חדשים בעפולה (פסח מאור), בפתח-תקווה, ע"ש דב בראל (יהודת רז+שושי אורון). בנתניה (מירקה רייניך). בתכנון פתיחת סניף בבני-ברק (בסיועה של שושי אורון). רחל גולדנברג פתחה מחדש את סניף הרצליה וכן סניפים בכפר-סבא, רעננה ונתניה. אמור להפתח סניף גם בטייבה, ביוזמת רחל. הכוונה להגיע לאחידות בפעילות בסניפים השונים. כל סניף מפרסם באתר את פעילויותיו וכל חבר יכול להשתתף בפעילות סניף שכן.
 6. פעילות אתר העמותה – בתיה זלצר פיתחה את האתר בצורה יוצאת מן הכלל. יש מעל 5000 כניסות בחודש, שהיה של כ-3 דקות ועזיבה של פחות מ-2 אחוז.
 7. מיחשוב הסניפים – עדיין לא מיושם בצורה מספקת.
 8. פרקינתון – חוברת שלישית יוצאת בימים אלו. החוברת מופקת כיום ע"י עורך (אחראי גם על פרסום חוברת השח והברידג' בארץ).
 9. סמינרים – התקיימו שני סמינרים שנוהלו ע"י ריקי נבון ונחמיה ביין וזכו להצלחה רבה ולמחמאות מצד המשתתפים.
 10. גיוס מתנדבים :

יהודית רז – מנהלת דן-צפון – פעילות ענפה.

פסח מאור – סניף עפולה – הפך אותו לסניף פעיל.

דלג לתוכן
הגעת לתפריט הנגישות, לחץ ENTER על מנת לדלג על התפריט.