א ת ם   ל א   ל ב ד

עמותת פרקינסון בישראל מייצגת את כלל חולי הפרקינסון בארץ ופועלת לשיפור איכות חייהם ומיצוי זכויותיהם.

העמותה משנה את תפיסת המחלה – על כל מרכיביה – בעיני החולים, משפחותיהם, המוסדות הממשלתיים והציבור,

ומשפיעה על המחקר למציאת מרפא למחלה. העמותה עושה זאת באמצעות מטרות אסטרטגיות שונות.

חדשות העמותה:

12-07-2017 חדש באתר! רוני גלבוע משתף את סיפורו האישי. לחץ כאן לעבור לדף הסרטונים…
11-07-2017 פוסט בפייסבוק – שמזמין חברים מהפייסבוק, שיש להם הכשרה מסוימת הקשורה בספורט, לתרום שעה מזמנם למען קהילת עמותת באר שבע. לחץ כאן לפוסט המלא…
25-07-2017 בשעה 12:00 יתקיים דיון בוועדת הבריאות של הכנסת, ביזמת העמותה, בעניין מצב הטיפול בחולי פרקינסון בישראל. אנו רוצים להופיע בוועדה בנוכחות מכובדת של חולים ושל מתנדבי העמותה.  המעוניינים בהשתתפות בישיבה ישלחו לי את פרטיהם (שם מלא, ת.ז. וטלפון).  בעלי תעודת נכה המעוניינים לחנות במתחם הכנסת שילחו לי את פרטי הרכב (מספר, מודל, צבע) וצילום תעודת הנכה לרכב. אחד הנושאים המרכזיים שאנו מתכוונים להעלות הוא נושא הפריפריה ובמיוחד הצפון.  כדי להציג את הנושא בצורה טובה אנו מחפשים חולים או בני זוג של חולים שחווים קשיי הגעה מביתם לרופא או למקום בו הם מטופלים ומוכנים לספר על כך בקצרה בדיון בכנסת. פרטים נוספים יישלחו למשתתפים בדיון בכנסת. להתראות בכנסת ישראל! עמיר כרמין, יו"ר עפ"י, amirkarmin@gmail.com
07-07-2017 עמותת פרקינסון מרכינה ראשה בצער עם לכתו מאיתנו של פרופ' עמי אריאלי. עמי, מותיקי העמותה התנדב שנים רבות כיו"ר ועדת הביקורת של העמותה וכנציגה ב EPDA, הארגון האירופאי המייצג את כלל עמותות הפרקינסון באירופה, ארגון בו העמותה חברה.
יהי זכרו ברוך.
הנהלת עפ"י
07-07-2017 לחברים שלום! בצער רב אנו מודיעים על פטירתו בטרם עת של חברינו עמי אריאלי . הלוויה תתקיים היום יום שישי 7.7.2017 בשעה  12.30 בבית העלמין החדש ברחובות ( ליד בית העלמין הצבאי). עמי היה חבר הנהלת העמותה, ראש ועדת הביקורת של העמותה שנים רבות.איש יקר וצנוע,תורם מזמנו וכישוריו. תקצר היריעה למנות את פועלו, אישיותו ותרומתו. יהי זכרו ברוך. יושבים שבעה בביתו רחוב תר"ן 6 רחובות.

 
25-06-2017 – קול קורא לתושבי טבריה והסביבה לקראת פתיחת סניף לחולי פרקינסון ובני זוגם. פרטים בעניין מקום ומועד המפגש הראשון יימסרו בהקדם. לחצו כאן לפרטים נוספים…
מוזמנים ליצור קשר עם מנהל הסניף: ציון אזרד 054-5629482zionazrad2012@gmail.com
14-06-2017 – תמונה ממפגש מנהלי סניפים שהתקיים בסניף ב"ש ביום ד.
02-07-2017 => בשעה 13:00 שריינו ביומנכם: אסיפת הנציגים השנתית
חוגגים בשמחה – וגם העמותה זוכה! חברי העמותה, המעוניינים לסייע לעמותה, בדרך מיוחדת. כאשר תחגגו יום-הולדת (או כל אירוע מתאים אחר) הציעו למוזמנים לתרום לעמותת פרקינסון בישראל, במקום להביא לכם מתנה!

עמותת פרקינסון ישראל

העמותה פועלת שלא למטרות רווח, ללא הבדל גזע, מין, דת, או דעות פוליטיות, ומנוהלת על ידי חולים חברי העמותה, בני משפחה וידידים. נושאי התפקידים ופעילים בעמותה מבצעים את תפקידיהם בהתנדבות ואינם מקבלים שכר. לצד הנהלת העמותה פועלת ועדה רפואית מייעצת, המורכבת מבכירי הנוירולוגים בארץ המתמחים במחלת הפרקינסון.
פעילות העמותה ומתנדביה זכתה בהוקרה ובהערכה במסגרות ממלכתיות רבות, ביניהן אות הנשיא למתנדב, מגן משרד העבודה למתנדב, אות שר הבריאות למתנדבים מצטיינים, אות ראש העיר ירושלים למתנדבים מצטיינים, ועוד.
לקריאה לחצו על הכותרת האדומה.

דלג לתוכן
הגעת לתפריט הנגישות, לחץ ENTER על מנת לדלג על התפריט.