חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פורום בני משפחה מטפלים

קבוצת ייעוץ ומידע לאנשים המתמודדים עם טיפול בבן משפחה המאובחן עם פרקינסון.

עמותת פרקינסון בישראל תפעיל החל מחודש נובמבר 2021 קבוצת ייעוץ ומידע אשר מטרתה ליווי מקצועי באמצעות מתן כלים ואסטרטגיות לאנשים המתמודדים עם האתגרים הכרוכים בטיפול בבן משפחה המאובחן עם פרקינסון.

נושאי המפגשים יתבססו על סוגיות המשפיעות על איכות חיי היום יום כגון שינויים קוגניטיביים המשפיעים על תפקוד, רעד כמעכב תפקוד עצמאי, כיצד שומרים על רמת תפקוד גבוהה אך גם על בטיחות בן משפחתנו, הנושאים שעליהם נדון יותאמו לסוגיות שיועלו על ידי המשתתפים במהלך המפגשים לאורך הדרך.

פורום זה יתרחש אחת לחודש באמצעות הזום, בימי שני בשעה 17:30 וינוהל על ידי נועה כהן- מרפאה בעיסוק המתמחה במחלת הפרקינסון ושיקומה.

כדי להיות חלק מחברי הפורום יש לבצע הרשמה ראשונית בעזרת הכפתורים בתחתית דף זה

למעוניינים ההרשמה תיערך החל מיום 21.11 והמפגשים יערכו אחת לחודש בימי שני בשעה 17:30. הודעה על המפגשים תשלח מבעוד מועד במייל לכל הנרשמים מראש.


המפגש הראשון התקיים ביום שני 6/12/2021 בשעה 17:30

המועדים הבאים למפגשי הפורום יתקיימו בימי שני בשבוע הראשון של כל חודש בשעה 17:30:
4/7/22
1/8/22
5/9/22
 
 

המפגש פתוח לכל מי שחפץ להקשיב ולהשמיע בסוגיות הקשורות לאתגרים של בני משפחה המטפלים במתמודדי פרקינסון, ופתוח כאמור בעיקר לבני המשפחה המטפלים – בן / בת זוג של מתמודדי פרקינסון, והילדים בת/בן של מתמודד פרקינסון.

מפגשי הפורום הינם בחינם לבני משפחה של חברי העמותה.
בעתיד יגבו דמי השתתפות לבני משפחה שאינם קשורים לחבר עמותה.

כאמור ישנו צורך בהרשמה מראש לשם השתתפות. ההרשמה היא חד פעמית וישלח מייל עדכון לכל הנרשמים לפני כל מפגש טרם היערכותו, אך ניתן ואף מומלץ להגיע לכל המפגשים ברצף.

מנהלת הפורום –  נועה כהן, מרפאה בעיסוק Msc. OT. אחראית תחום הריפוי בעיסוק בתכנית השיקום המולטידיסיפלינרית לאנשים המתמודדים עם מחלת הפרקינסון במרכז השיקום 'עזרה למרפא', עובדת בבית חולים איכילוב ודוקטורנטית לריפוי בעיסוק בתחום הפרקינסון אוניברסיטת חיפה.

אימייל:  noac22@gmail.com