חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ההולטר החדשני לניטור מחלת הפרקינסון STATON

ההולטר החדשני לניטור מחלת הפרקינסון  STATON הגיע לישראל רק לפני תקופה קצרה, אך הצליח לעורר התעניינות רבה בקרב הקהילה הרפואית ומתמודדים רבים. חדשנות פורצת דרך!

הוא קטן, קל לנשיאה ונוח לשימוש, קומפקטי ותמים למראה, אבל יחד עם זאת מתוחכם וחדשני, ומהווה בשורה של ממש עבור מתמודדים רבים. נעים להכיר: STATON, מכשיר קטן, המצאה גדולה!

קהילת מתמודדי הפרקינסון בישראל מונה כ 30,000 אנשים, כאשר מדי שנה מתגלים כ 2500 חולים חדשים. המחלה הפרוגרסיבית והמציאות המאתגרת עמה מתמודדים החולים, טומנת בחובה השלכות שונות.

מטבע הדברים, כל חולה זקוק למעקב רפואי בצורה רציפה אחת למספר חודשים, לצורך בחינת סטטוס המחלה וקבלת החלטות רפואיות בהתאם. אך מסתבר שתיאור מצב המחלה מתגלה כמאתגר כיוון שלא תמיד החולה או בני משפחתו, מצליחים לתאר במדויק את תחושותיהם במהלך  הביקור הרפואי, באופן ממוקד ובהיר, החיוני להערכת המצב. 

לעיתים במהלך הביקור אצל הרופא, המתמודד מתאר את מצבו נכון לשבוע שבועיים שלפני הביקור ולא כתמונת מצב משקפת את כל התקופה מאז הביקור האחרון. לעיתים גם המתמודד מצוי במצב רגשי אמוציונלי מסוים שעלול להשפיע על תיאור מצבו הרפואי לרופא , לעיתים, קיימים חילוקי דעות בינו לבין בן/בת הזוג, לגבי המציאות הקיימת, והרופא מתקשה לקבל תמונת מצב ברורה ומספקת

ההולטר לפרקינסון STATON נולד כרעיון באוניברסיטת ברצלונה והוא מבוסס על טכנולוגיה של בינה מלאכותית (AI)– הולטר זה חדשני ופורץ דרך, המשווק על ידי חברת טרדיס גת בשיתוף פעולה עם עמותת הפרקינסון בישראל. ההולטר מגיע אל המתמודד הביתה, כשהוא מחובר לחגורת המותניים של המתמודד וצמוד לגופו בשעות הערות של היום. הוא מנטר בצורה רציפה במשך כשבוע, תסמינים מוטוריים שונים, המזוהים עם מחלת הפרקינסון, והוא ההולטר הראשון לניטור תסמיני מחלת הפרקינסון שמאושר לשימוש בישראל ובמדינות מערביות רבות כמו: ספרד, מדינות נורדיות, גרמניה ואנגליה. 

פריצת דרך טכנולוגית ומעטפת שירות עד הבית

היכרות עם המכשיר מגלה מעטפת מושלמת של יתרונות: במקום לתשאל את החולה והמשפחה אודות הנתונים, מערכת STAT-ON המבוססת על טכנולוגיית בינה מלאכותית (AI ), מאפשרת לדעת מה מצב המחלה מבחינת תסמינים מוטוריים בכל רגע נתון. 

המכשיר מציג את התסמינים הרלוונטיים למחלה: שטף התנועה בהליכה, דיסקנזיה – תנועות בלתי רצוניות. בראדיקינזיה – איטיות בתנועה ו Fog– מצב בו החולה "קופא על עומדו" ואינו מסוגל להמשיך בהליכה, מה שמגביר את הסיכון לנפילות.

כולנו מייחלים לחיים שלווים, למודעות מלאה למצבנו הבריאותי, וטיפול בהשלכות שונות תוך מניעת הדרדרות המחלה. בעזרת ההולטר ניתן לדייק בהבנת המצב הרפואי, מה שיסייע לרופא המטפל לשפר ולדייק את הטיפול, בהתבסס על נתונים אמיתיים שנאספו במהלך שבוע הניטור.

איך זה עובד? פשוט, נוח וקל, וכאמור, מתוחכם וחדשני:

אתם מזמינים את ההולטר והוא מגיע עם שליח לביתכם. , מצמידים אותו אליכם למשך שבוע, בשעות הערות. 

לאחר תום שבוע הניטור, ההולטר נאסף מביתכם המערכת מפיקה דו"ח מקיף, המאפשר לכם או לרופא שלכם לקבל תמונה מדויקת המצביעה על מידת החומרה והתדירות של התסמינים המוטוריים המזוהים עם מחלתכם.

הדו"ח מאפשר לכם להגיע לשיח מעמיק עם הרופא, ובעיקר להגיע להחלטות קליניות ולשינוי או שדרוג הטיפול, בעיקר בחולים הסובלים מתנודות מוטוריות (פלוקטואציות) הן בשלביה הראשונים של המחלה או בעת המעבר לטיפולים מתקדמים ופולשניים.

מחקרים השוואתיים רבים בין תוצאות הדו"ח שמציג הולטר ה STATON  ויומני דיווח ממטופלים, שימשו מחקרי בסיס להגשה לאישור רגולטורי באירופה. באחד מהם אפילו השתתפו מתמודדים מקופת חולים מכבי. ממחקרים אלו עולה כי הדו"ח שמופק מהולטר STATON הינו מהימן, אמין ומדויק ביותר בהשוואה ליומני החולה.

מהיום אין 'נדמה לי', או 'אני לא ממש בטוח', הדו"ח משקף תמונה אובייקטיבית של מצב המחלה שלכם ומאפשר לרופא לקבל החלטה על טיפול מתאים עבורכם, שיוביל לשיפור מצבכם הרפואי וכמובן איכות החיים שלכם. כי הדרך לחיים רגועים יותר עוברת בהבנת המצב הנתון. 

לרכישת השירות במחיר חבר העמותה לחצו כאן…  

איתכם בכל שלב

חברת טרדיס גת מלווה אתכם בכל צעד ומספקת לכם מעטפת אישית ומקצועית. ההולטר נשלח לביתכם, בכל מקום ברחבי הארץ, ואף נאסף ממנו. 

ההולטר מקודד בפרמטרים הספציפיים שלכם, תוך התאמה מדויקת לצרכים הפרטניים שלכם. 

שירות הלקוחות ערוך וזמין לטפל בכל שאלה שמתעוררת בכם ומפק מענה לוגיסטי נרחב. 

בנוסף, בטרדיס גת מסייעים לכם בתקשורת עם הרופא, ודואגים שהכל יתבצע ביעילות ובמקצועיות. החברה אף מעניקה הנחה משמעותית לחברי העמותה כחלק משיתוף הפעולה ההדוק עם העמותה. 

מאז הגיע ההולטר לישראל, זכו להשתמש בו חולים רבים, המעידים כי מדובר בבשורה של ממש. "המכשיר תרם לשיפור מצבי בשל המודעות שנדרשתי לה, והוא גם סייע לי בתזמון שונה למינונים תרופתיים שונים". מציין אחד החולים. רעהו מציין כי כעת הוא נהנה מרוגע וביטחון מלא, ללא ספקות ומתחים.

נכון, מחלת הפרקינסון ממנה אתם או בני משפחתכם סובלים, היא כרונית וגדושה באתגרים והתמודדויות. המעקב הרפואי הרגיל מתבצע בתדירות נמוכה, ואין תמיד יכולת להניח את האצבע על התנודות השונות אותם אתם חווים, אך דעו כי שיפור ניהול מחלת הפרקינסון נמצא בהישג ידכם. יש ביכולתכם לשפר את איכות החיים, ואת טיב אבחון סטטוס המחלה ולדאוג לטיוב הטיפול בעזרת הרופא המטפל , ולהבטיח לעצמכם מעקב רפואי בקונספט של VIP. כי מגיע לכם ליהנות מחדשנות וקדמה בכל הנוגע למחלה ולטיפול בה. 

לרכישת השירות במחיר חבר העמותה לחצו כאן… 

איל לוי – מנכ״ל עמותת פרקינסון בישראל מברך על השקת ההולטר ומביע את חוות דעתו על המהפך שהוא מחולל: 

״היום החל עידן חדש  בניטור תסמיני מחלת הפרקינסון באמצעות מכשיר ההולטר לפרקינסון- פרי שיתוף פעולה בין עמותת פרקינסון בישראל וחברת טרדיס גת שייבאה את המכשיר ופתחה מודל שירות door to door זאת במטרה לאפשר טיפול תרופתי  מדויק יותר ותמונה אובייקטיבית על מצב החולה וכדי לאפשר איכות חיים טובה יותר למתמודדי הפרקינסון בישראל.״

אישורים רגולטוריים לשימוש במכשיר- ניתן לצרף לתביעה מביטוח בריאות פרטי
אמר- משרד הבריאות
רשות בריאות באירופה